Чому ми хропемо?

Дослідження показують, що хропуни мають більше шансів розвинення таких різних хвороб, як, наприклад, гіпертонія, коронарна і мозкова кровотеча.

Чому ми хропемо?

Хропіння виникає, коли дихання ускладнене. Це може бути викликане холодом, чи анатомічним чинником в носі або горлі.
Проте, найзагальнішим чинником хропіння є те, що м’язи в і навколо горла розслабляються надмірно коли ми спимо. Це означає, що отвір у нашому горлі звужується, і повітря із труднощами проходить крізь отвір. Оскільки ми потребуємо фіксованої кількості повітря для нормальної роботи легенів, збільшується швидкість та частота вдиху повітря. Тиск у горлі підвищується, піднебінний язичок і м’яке небо починають вібрувати. Шум, вироблений цими вібраціями, називається хропінням.
Тому, хропіння є ознакою порушеного дихання протягом сну. Чим гучніший звук храпу, тим вужчий отвір у горлі.

Чи усі хроплять?

Так! Хропіння – загальний феномен, який існує з першого разу, коли людина заснула. Статистика стверджує, що зазвичай у кожній другій родині є хропун. Чоловіки хропуть частіше за жінок. Але ця різниця нівелюється із віком жінок.

Хропіння може зруйнувати ваш нічний сон!

Коли ви хропете, ваше дихання стає нерегулярним. Впродовж сну це може викликати паузу в диханні. Ці паузи можуть тривати до 10 секунд і можуть повторюватися багато разів протягом ночі. Ви можете і не помічати ці паузи – але ваш сон буде зруйновано. Це означає, що ваше тіло не отримує відпочинку, якого воно потребує. В результаті ви прокидаєтесь стомленим, що шкодить вашому здоров’ю. Дослідження показують, що хропуни мають більше шансів розвинення таких різних хвороб, як, наприклад, гіпертонія, коронарна і мозкова кровотеча.