Медична інформація

Метою було створити безкомпромісно першокласний продукт, який задовольнив би наших клієнтів. Таким чином ми могли би досягти найвищого ефекту і в той же час бути впевненими, що ніякі несприятливі ефекти не заважають застосуванню продукту. Властивості Асонор доведені клінічними іспитами у Лондоні та Копенгагені..

Асонор було розроблено в середині 80-х 20 сторіччя декількома лідируючими компаніями і фармацевтичними лабораторіями.

Метою було створити безкомпромісно першокласний продукт, який задовольнив би наших клієнтів. Таким чином ми могли би досягти найвищого ефекту і в той же час бути впевненими, що ніякі несприятливі ефекти не заважають застосуванню продукту. Властивості Асонор доведені клінічними іспитами у Лондоні та Копенгагені. Опитування, вимірювання тиску і власний досвід пацієнтів показали, що 70% пацієнтів або значно менше хропіли, або взагалі позбавлялися хропіння протягом випробувального періоду.

У 30% групиАсонор спровадив тільки незначний ефект, або не мав ніякої дії. Проте пацієнти із цієї групи показали, що наш продукт допоміг людям, які зазвичай страждали від сухого горла.

Асонор, на нашу думку, кращий і найпростіший продукт для використання сьогодні на ринку. Більшість споживачів задоволена продуктом, і тільки одиниці перестали використовувати його. Навпаки ми маємо дуже високий позитивний споживчий зворотний зв’язок.

Спираючись на ці позитивні результати використання нашого продукту, ми сфокусували свою інформацію для спеціалістів ЛОР та загальних терапевтів. Асонор рекомендовано для пацієнтів, які страждають від хропіння. Ці пацієнти також часто страждають від втоми протягом доби та/або сухої слизистої оболонки і гіпертонії.

Типовий пацієнт – чоловік понад 35 років, із шкідливим стилем життя (підвищ енний тиск, куріння, вживання алкоголю і нездорова їжа). На додаток, ми маємо статистично вірну інформацію, що все більше жінок страждають від хропіння. Асонор – альтернатива лазерному лікуванню і сну з пристроями, які розташовуються в роті або в носі під час нічного сну. Споживачі нашого засобу Асонор скаржаться, що ці пристрої абсолютно не зручні. На додаток до цього, є певний ризик, що лазерне лікування викличе деякі побічні ефекти, які не можуть бути вилікувані.

До того ж, міжнародні дослідження показують, що у хропунів знижена якість  життя та підвищений ризик розвитку серцево-судинних захворювань, гіпертонії, стресу, зменшення статевої функції, задишки під час сну, головного білю і передчасної смерті. Ми даємо вам можливість прочитати деякі з цих досліджень тут>>.