Doktor

Anti Horlama Cihazlar, Horlama Cihazlar

Asonor bazı önde gelen firmaları ve bilim adamları, ilaç endüstrisi hatırı sayılır bir araştırma sonrasında tarafından 80’li yıllarda geliştirilmiştir.

Amaç, ürün kalitesini ödün vermeden müşterilerimize tatmin edecek bir ürün yaratmak oldu. Böylece, etkinliğinin en üst seviyeye ulaşmak ve aynı zamanda emin olmak için başardık ürünün yan etkisi yok.

Asonor önde gelen bilim adamları ve Londra ve Kopenhag Üniversitesi Hastaneleri tarafından yürütülen kapsamlı klinik çalışmalarda kanıtlanmış klinik. Ses testleri, kan basıncı ölçümleri ve hastaların kendi yanıtları% 70 ya da önemli ölçüde azalır horlama veya herhangi bir test süresi boyunca, tüm horlama yaşadığını gösterdi.
Asonor kalan grup, sadece çok az veya hiç etkisi vardı. Ancak bu grubun verdiği karşılıklar ürün genellikle kuru bir boğaz muzdarip insanlara yardımcı olduğunu gösterdi.

Asonor bizim düşüncemize göre piyasada en iyi ve en basit ürün. Kullanıcılar çok sayıda üründen memnun ve sadece birkaç kullanarak durdu. Böylece, çok yüksek pozitif tüketici geribildirim.

Ürünümüz ile bu olumlu sonuçlar nedeniyle, kulak, burun ve boğaz uzmanları ve Pratisyen yönelik bilgi odaklanmak için seçtik.

Asonor horlama ağır sıradan deneyimi hastalar için tavsiye edilir. Bu hastalar sıklıkla gündüz ve / veya kuru bir mukoza ve yüksek kan basıncı sırasında yorgunluk muzdarip.

Hasta genellikle sağlıksız bir yaşam tarzı (stres, sigara, alkol ve sağlıksız gıda) ile 35 yaşın üzerinde bir erkek. Deneyimlerimiz, daha fazla ve daha fazla kadın horlamadan muzdarip olduğunu göstermiştir.

Asonor lazer tedavisi ve geceleri ağız ya da burun kullanılan anti-horlama uyku cihazlar için bir alternatif. Asonor kullanıcılar bu cihazların pek çok rahatsız edici olduğunu şikayet var.

Buna ek olarak, lazer tedavisi, tedavi edilemeyen bazı yan etkiler oluşturabilir ve aynı zamanda sahip olduğu bazı sağlık riskleri var.

Uluslararası araştırma, horlaması, kardiyovasküler hastalıklar, yüksek tansiyon, stres, cinsel fonksiyonlarında azalma, obstrüktif uyku apnesi, baş ağrısı ve erken ölüm riski yüksek olan yaşam kalitesinde bir azalma olduğunu gösterir. Biz bu çalışmaların bazı bağlantılı. Daha fazla bilgi