SSS Asonor® ilgili

Asonor bana neden çalışmaz?

Asonor 3 4 kişi için çalışıyor.
Asonor işe yaramazsa, yanlış ürün kullanımı olabilir. Doğru kullanarak emin olmak için, “Ben Asonor nasıl kullanırım?” Paragrafı okuyun..
Asonor hala işe yaramazsa, horlama, “Sosyal Horlama” olarak da bilinen normal bir horlama dışındaki faktörlerin neden olabileceği gibi, bir doktor ziyaret etmek için tavsiye edilir.

Soğuk algınlığı, burun veya boğazda anatomik bir usulsüzlük ya da daha fazlası için ciddi vakalarda Uyku apne horlama nedeniyle olabilir. Bu durumlarda Asonor tavsiye edilmez.

Asonor kullanarak yan etkileri nelerdir?

Kullanımına Asonor bağlı hiçbir yan etkileri vardır.

Asonor nasıl çalışır?

Asonor etkili horlama nedeni ortadan kaldırır. Bu kolay ve basit bir tedavi, rahatsızlık nedenleri horlama, birçok sizi rahatlatır. Asonor boğazda bulunan mukoza zarı yağlar ve yumuşatır, ederken de boğazda hafif kas sıkma. Bu nefes, kolay ve engelsiz hale gelmesi anlamına gelir, ve ayrıca birçok horlaması sabah şikayetçi olduklarını ağız kuruluğu önler.

Asonor nerede üretilmektedir?

Asonor GMP ve İlaç onaylanmış bitkiler Danimarka ve Almanya’da üretilmektedir.

Ben sorumu cevapları bulamadı, ne yapmalıyım?

Satıcıya soru cevapları bulamadıysanız bize bir e-posta gönderilir ve size cevap verecektir. Bir e-posta göndermek için buraya tıklayın.

Bir reçete gerekiyor mu ve nerede Asonor satın alabilirsiniz?

Asonor satın almak için bir reçete gerekmez.

Etkisi ne kadar sürer?

Yatmadan önce her bir burun deliğine 4 ila 6 pompaları ile, tedavi etkisi genellikle 7 ila 8 saat sonra ortadan kalkar başlayacak.

Etkisi, daha erken azaltabilmek için veya etkisini uzatmak için başlarsa, her bir burun deliğine 6-7 pompaları için dozu artırmak.

Nasıl Asonor kullanırım ® anti-horlama çözüm?

Bir, her akşam yatmadan önce Asonor kullanmanız gerekir. Lütfen bu ürünün etkinliğini azaltmak gibi, yeme, içme veya Asonor aldıktan sonra diş fırçalama önlemek.

Boğaz çözüm hissedene kadar başınızı eğin ve her bir burun deliğine içine pompa. Genellikle, her bir burun deliğine 4 ila 6 pompa yeterlidir.Boğazda hissedilebilir etkisi kez yer aldığı gibi sıvı çözelti, burun kalmamalıdır.

Pompa, “jet stream” çözüm yerine, burun kalan çözüm önlemek için spreyi ya da atomizasyon (ürünleri kullanan diğer burun damlaları) sunmak için tasarlanmıştır.

Genellikle, Asonor ilk gece etkili olacak, ancak nadir durumlarda etkisi kullanımı başladıktan sonra 14 gün kadar yer almayacağız.

Asonor video nasıl-to-use:

Neden benim horlama hakkında bir şeyler yapmalıyım?

Bunun için çok iyi nedenleri vardır. Birincisi, büyük olasılıkla bu gece dinlemek için olanlar rahatsız. İkincisi, sağlık için zararlı olduğunu.

Uluslararası çalışmalar horlaması bir yaşam kalitesinin düşmesine, migren, baş ağrısı, kalp damar hastalıkları, yüksek tansiyon nedeniyle olduğunu gösteriyor, cinsel fonksiyon azalması ve erken ölüm. Daha fazla bilgi >>

Neden horlama?

Nefes tıkalı Horlama oluşur. Bu, soğuk algınlığı, ya da burun veya boğazda anatomik bir usulsüzlük nedeniyle olabilir.

Ancak, biz uyurken boğaz ve çevresindeki kasların çok fazla dinlenmek en sık rastlanan horlama nedenidir. Bu hava yolu daralması, boğaz dokuları sarkmaya neden olur.Uvula ve yumuşak damak titreşmesine neden, boğazın arka tarafında basınç artacaktır. Bu horlama sesi oluşturmak, bu titreşimler.

Araştırmalar, bu% 60, nüfusun snores yaklaşık% 42′si erkek ve% 40 kadın olduğunu göstermektedir. Horlama genellikle Sosyal Horlama olarak tarif edilir. Daha ciddi bir durum, nüfusun sadece% 2 etkiler Uyku apne denir.

Horlama, kalp ve damar hastalıkları, yüksek kan basıncı, stres, baş ağrısı, OSA şeklinde yaşam kalitesinde azalmaya neden olabilir, cinsel işlev azalması ve erken ölüm. Daha fazla bilgi>>